Movies
Ratings
382
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
American AssassinRated ★ 2.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0