Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5