Series
Ratings
14
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0