Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0