Movies
Ratings
19
One DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5