Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
The SeatRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5