Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0