Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Thunder ForceRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 2.5
Shall We DanceRated ★ 1.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
The Princess SwitchRated ★ 1.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
MisbehaviourRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.5