Series
Ratings
61
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5