Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0