Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0