Series
Ratings
249
Galileo XXRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 1.5- Bambino!Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.0
CSI: CyberRated ★ 4.0
Law & OrderRated ★ 4.0
CSI: CyberRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 5.0- Late BlossomRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 3.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 3.0
Law & Order: Criminal IntentRated ★ 3.5