Movies
Ratings
351
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5- One WinRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
One Fine MorningRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0