Titles you rated
First LoveRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.0
Geek GirlRated ★ 2.0- 지구는 엄마다Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Street FoodRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0