Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0