Titles you rated
The TreacherousRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0