Series
Ratings
20
Rosy LoversRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5