Titles you rated
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 3: Keroro vs. Keroro Great Sky DuelRated ★ 5.0
Bishokushin's Special MenuRated ★ 5.0- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
The Reef 2: High TideRated ★ 4.5
ZambeziaRated ★ 4.5
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 5.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Niko 2 - Little Brother, Big TroubleRated ★ 4.0