Series
Ratings
48
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Sweet MunchiesRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5