Movies
Ratings
143
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 0.5
Who Am I?Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0