Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5