Titles you rated
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 4.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
PresidentRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
TemptationRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
TripleRated ★ 4.0