Movies
Ratings
105
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
FuryRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0