Movies
Ratings
824
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Sand CastleRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.5