Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5
As OneRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
The Con ArtistsRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0