Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5