Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5