Movies
Ratings
341
Flying GiantsRated ★ 3.5
The RavenRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
An Inconvenient TruthRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
HawkingRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5