Movies
Ratings
73
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0