Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.0