Movies
Ratings
202
High School MusicalRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Star TrekRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0