Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0