Movies
Ratings
749
HostelRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0