Movies
Ratings
219
Thread of LiesRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5