Movies
Ratings
562
Bad Boys IIRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.0