Series
Ratings
38
The BequeathedRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Shadow BeautyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
3%Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5