Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Run-OffRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5