Movies
Ratings
199
The World of UsRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0