Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5