Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.5
Going SouthRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
StreetDance 3DRated ★ 1.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 2.5
InkheartRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.0