Movies
Ratings
751
Chungking ExpressRated ★ 3.5- One WinRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5