Movies
Ratings
103
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
What IfRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Miss Pettigrew Lives for a DayRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Sydney WhiteRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 1.0