Movies
Ratings
72
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0