Series
Ratings
488
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- Alibi BreakerRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.5
Delico's NurseryRated ★ 2.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
Pretty Boy Detective ClubRated ★ 2.5
Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- YipsRated ★ 3.0
Problem PropertyRated ★ 0.5
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace Note SpecialRated ★ 0.5- Death ParadeRated ★ 3.5
Tasokare HotelRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 3.5