Movies
Ratings
13
Now Is GoodRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0