Titles you rated
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0