Titles you rated
School 2013Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0