Titles you rated
Ip ManRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5