Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5