Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5